| Objem | 1 598 cm³ |
| Výkon | 132 kW (179 k) |
| Najazdené km | 5 km |
| Palivo | benzín |
| Objem | 1 598 cm³ |
| Výkon | 110 kW (150 k) |
| Najazdené km | 5 km |
| Prvé prihlásenie | 4/2026 |
| Palivo | benzín |
| Objem | 1 598 cm³ |
| Výkon | 132 kW (179 k) |
| Najazdené km | 1 834 km |
| Palivo | benzín |
| Objem | 1 598 cm³ |
| Výkon | 176 kW (239 k) |
| Najazdené km | 1 738 km |
| Palivo | hybridný |
| Objem | 1 598 cm³ |
| Výkon | 110 kW (150 k) |
| Najazdené km | 6 886 km |
| Prvé prihlásenie | 4/2026 |
| Palivo | benzín |
| Výkon | 160 kW (218 k) |
| Najazdené km | 271 km |
| Palivo | elektrický |
| Objem | 998 cm³ |
| Výkon | 74 kW (101 k) |
| Najazdené km | 5 km |
| Prvé prihlásenie | 2/2026 |
| Palivo | benzín |
| Objem | 1 598 cm³ |
| Výkon | 132 kW (179 k) |
| Najazdené km | 5 km |
| Palivo | benzín |
| Objem | 1 598 cm³ |
| Výkon | 132 kW (179 k) |
| Najazdené km | 970 km |
| Palivo | benzín |
| Objem | 998 cm³ |
| Výkon | 84 kW (114 k) |
| Najazdené km | 1 923 km |
| Prvé prihlásenie | 1/2026 |
| Palivo | benzín |
| Objem | 1 598 cm³ |
| Výkon | 110 kW (150 k) |
| Najazdené km | 5 km |
| Palivo | benzín |
| Objem | 2 151 cm³ |
| Výkon | 142 kW (193 k) |
| Najazdené km | 12 960 km |
| Prvé prihlásenie | 6/2026 |
| Palivo | nafta |
| Objem | 1 598 cm³ |
| Výkon | 110 kW (150 k) |
| Najazdené km | 18 327 km |
| Prvé prihlásenie | 11/2025 |
| Palivo | benzín |
| Výkon | 150 kW (204 k) |
| Najazdené km | 15 996 km |
| Prvé prihlásenie | 10/2025 |
| Palivo | elektrický |
| Objem | 2 151 cm³ |
| Výkon | 142 kW (193 k) |
| Najazdené km | 5 km |
| Palivo | nafta |
| Objem | 1 598 cm³ |
| Výkon | 180 kW (245 k) |
| Najazdené km | 2 175 km |
| Prvé prihlásenie | 6/2025 |
| Palivo | hybridný |
| Objem | 1 598 cm³ |
| Výkon | 118 kW (160 k) |
| Najazdené km | 27 490 km |
| Prvé prihlásenie | 6/2025 |
| Palivo | benzín |
| Objem | 2 151 cm³ |
| Výkon | 142 kW (193 k) |
| Najazdené km | 43 703 km |
| Prvé prihlásenie | 1/2025 |
| Palivo | nafta |